GWARANCJĄ SUKCESU JEST WYSOKA POZYCJA

Pozycjonowanie stron internetowych zwane również jako pozycjonowanie SEO to najtańsza i najefektywniejsza metoda pozyskiwania nowych klientów, każdego miesiąca z przeglądarki Google korzysta ponad 100 miliardów użytków, którzy co sekundę wyszukują ponad 2,3 miliona fraz kluczowych, warto również pamiętać, że 50% wszystkich wyszukiwań przypada na urządzenia mobilne. Analizując podane statystyki bardzo łatwo można stwierdzić, że wysoka pozycja strony internetowej w Google to gwarancja sukcesu dla każdej firmy, która chce nieustannie pozyskiwać nowych Klientów.

Background First Slide

ELEMENTY NASZEGO POZYCJONOWANIA SEO

AUDYT TECHNICZNY SEO

Pierwszą i oczywiście najważniejsza czynnością przed rozpoczęciem działań związanych z pozycjonowaniem strony jest audyt techniczny, który pozwoli dokładnie sprawdzić aktualną witrynę oraz wskaże wszystkie nieprawidłowości, które należy poprawić w strukturze strony, proces ten nazywa się działaniami on-site.

CONTENT MARKETING I COPYWRITING SEO

Podczas ostatniej aktualizacji skryptu Google zdecydowanie ważnym elementem jest content marketing czyli dobrze przygotowana treść na stronie internetowej, według obecnych standardów strony, które posiadają dużą ilość wartościowego tekstu są znacznie wyżej pozycjonowane, dlatego podczas wykonywania usługi zadbamy o Państwa content.

Pozycjonowanie W Google Kraków Pride Group

ANALITYKA I MONITORING

Pozycjonowanie strony internetowej to  bardzo złożony proces wymagający nieustannej analityki i monitoringu bez którego nie jest możliwe osiągnięcie wysokich pozycji. Każdego dnia monitorujemy Państwa stronę wprowadzając nowe rozwiązania, które zwiększają efektywność naszych działań.

OPTYMALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

Optymalizacja strony to bardzo ważny element w pozycjonowaniu, wraz ze wzrostem ilości stron w Google zmieniają się wytyczne odnośnie ich optymalizacji, dlatego każda strona powinna nie tylko szybko się ładować i posiadać certyfikat SSL, ale również musi posiadać dobrze przygotowany content, który będzie przyjazny dla wyszukiwarki.

PROFESJONALNY LINKBUILDING

Struktura linków zarówno na stronie internetowej jak i poza nią ma bardzo duży wpływ na wysokość pozycji, Google kieruje się zasadą, jeżeli ktoś pisze o Państwa stronie to znaczy, że jest ona wartościowa dla użytkowników, dlatego wraz z usługa pozycjonowania dbamy o optymalną ilość linków na portalach i forach internetowych.

Marketing Szeptany Kraków Pride Group

MARKETING SZEPTANY

Marketing szeptany to świetna forma promocji strony internetowej, według najnowszych badań 74% Polaków ufa rekomendacją użytkowników w sieci, które znacznie przekładają się na sprzedaż produktu lub usługi. Dodatkową korzyścią jest również podnoszenie wartości strony poprzez pozostawione linki zewnętrzne.

POZYCJONUJEMY WIELE FIRM, KTÓRE DZIĘKI NAM ZWIĘKSZYŁY ZYSKI

Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało licznymi współpracami, które kontynuujemy do dzisiaj co świadczy o skuteczności i rentowności naszych usług, dzięki usłudze pozycjonowanie stron nasi Klienci nie tylko zwiększyli ruch na swojej stronie, ale również wygenerowali większe zyski, pochodzące od nowych Klientów pozyskanych przez wyszukiwarkę Google.

80
FRAZ W TOP10
126
OBSŁUGIWANYCH KLIENTÓW
1000
SŁÓW KLUCZOWYCH
97%
PRZEDŁUŻONYCH UMÓW

EFEKTY NASZEJ PRACY WIDOCZNE W KILKA MIESIĘCY

Pozycjonowanie stron to bardzo złożony  proces, na który wpływa ponad 200 czynników a jego efekty widoczne są już w kilka miesięcy od rozpoczęcia współpracy. Nasze działania nie tylko wpływają na wysoką pozycję strony, ale również zwiększają rozpoznawalność marki w internecie oraz poprawiają wizerunek firmy w sieci.

NAPISZ DO NAS